Fatma Girik hastaneye kaldırıldı!

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşayan Yeşilçam’ın ünlü yıldızı sinema sanatçısı Fatma Girik evinden aniden fenalaştı. Olayın ardından Girik, ambulansla özel bir hastaneye kaldırıldı. Diğer taraftan, sanatçının annesi Münevver Girik Dukav'ında önceki gün hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Fatma Girik hastaneye kaldırıldı!
Son Güncelleme: 20 Temmuz 2021 Salı 12:00
20 Temmuz 2021 Salı 11:52

Muğla'nın Bodrum ilçesine bağlı Torba Mahallesi'nde yaşayan Yeşilçam'ın ünlü sinema oyuncusu 79 yaşındaki Fatma Girik dün akşam saatlerinde yardımcılarının çağırdığı ambulans ile Bodrum'daki Amerikan Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

"BİR SÜRE HASTANEMİZDE TEDAVİ ALTINDA OLACAK"

Amerikan Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yusuf Babayiğit “Fatma hanım göğüs hastalıkları enfeksiyonu nedeni ile tedavi altına alındı. Şu anda göğüs hastalıkları uzmanlarımızın öncülüğünde tedavisi sürüyor. Bir süre hastanemizde tedavi altında olacak” diye konuştu.

ANNESİ DE HASTANEYE KALDIRILDI

Bu arada Fatma Girik'in annesi 99 yaşındaki Münevver Girik Dukav'ın da iki gün önce ambulans ile Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak yoğun bakım ünitesinde yaşlılığa bağlı hastalıklar nedeniyle tedavi altına alındığı ve tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Yorumlar