Berrak Tüzünataç'tan çıplak mesaj

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç daha önce bir sanat çalışması için vücudunda 'bla' yazısıyla yarı çıplak pozlarını sosyal medyadan yayınlamıştı. Tüzünataç, yine aynı yazıyı yazdırıp bu defa çırılçıplak şekilde objektifin karşısına geçerek poz verdi.

Berrak Tüzünataç'tan çıplak mesaj - Sayfa 1

Berrak Tüzünataç, sanatçı Burcu Karademir ve görsel sanatlar alanındaki çalışmalarıyla tanınan Esra Gülmen ile birlikte yeni bir projeye giriştiklerini duyurmuştu.Tüzünataç, vücuduna “bla bla bla” ifadelerini yazdırmıştı.

1 4
 
Berrak Tüzünataç'tan çıplak mesaj - Sayfa 2

Ünlü oyuncu, önceki gün de çırılçıplak kamera karşısına geçti. Tüzünataç fotoğrafın altına, "Özgürlüğün doğuşu" notunu düştü.

Oyuncunun fotoğrafları sosyal medyada çok konuşuldu.

2 4
 
Berrak Tüzünataç'tan çıplak mesaj - Sayfa 3

“Bla bla bla” ifadesi İngilizce’de her ne kadar “üç nokta” anlamına gelse de argoda “boş konuşmak” olarak da kullanılıyor.

3 4
 
Berrak Tüzünataç'tan çıplak mesaj - Sayfa 4

Öte yandan Tüzünataç, daha önceki paylaşımında; “Farklı yaratıcılık ve sanat dallarına odaklanan üç kadın sanatçı olarak; bizim için çok önemli olan bir şeyi ifade etmek için işbirliği yaptık. Yani, her birimiz en iyi oldukları şeyi yaptık. Bu, herhangi bir marka veya dergi tarafından sipariş edilen bir ‘iş’ değil. Bizim için gerçekten önemli olan şeyleri yaratmak ve anlatmak için tüm potansiyelimizi kullanıyoruz. Bizi izlemeye devam edin” diyerek bu pozların herhangi bir iş için çekilmediğini tamamıyla sanatsal çalışma olduğunu söylemişti.

4 4