İrem Derici: Beni kimse örnek almasın

İrem Derici Nişantaşı'nda görüntülendi ve basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

İrem Derici: Beni kimse örnek almasın - Sayfa 1

Şarkıcı İrem Derici, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Yaklaşık 2 aydır karantinada olduğunu söyleyen Derici, "Artık kuaförün zamanı gelmişti" dedi.

Tanınmakta zorlanılan şarkıcı, "Bu maske işi aslında işime geldi. Kuaföre yürüyene kadar 10 kişiyle fotoğraf çekilirdim. Şimdi 'kısa boylu bir kadın geçiyor' diye kimse yüzüme bile bakmıyor. Siz bile zor tanıdınız" şeklinde konuştu. 

1 7
 
İrem Derici: Beni kimse örnek almasın - Sayfa 2

Birkaç gün önce, "DM'den yürüyün" sözleri ile çok konuşulan Derici, konuya şu şekilde açıklık getirdi:

Benim yaptığım her espriyi, her küfürü magazin başlığı yaparsanız bu iş ilerlemez. Dünün haberi olur, yeni bir şey olmaz. Uzmanlar gereken her şeyi söylüyor benim birazcık ortamı yumuşatmam lazım, DM'den yürüyün dedim. Bana karantinaya gerek yok, sabah akşam yürüyorlar bana. Ben trol olarak yaşayan bir kadınım. Benim ne yaptığımı yapın, ne dediğimi yapın.

2 7
 
İrem Derici: Beni kimse örnek almasın - Sayfa 3

Sanatçıları halk niye örnek alıyor, beni kimse örnek almasın. Ben şarkı söyleyen bir kadınım bana neden bu misyonu yüklüyorsunuz? 'İrem hanım çocuklarımız sizi örnek alıyor' diyenler oluyor, almasın abi ben sadece şarkı söyleyen bir kadınım.

3 7
 
İrem Derici: Beni kimse örnek almasın - Sayfa 4

Son dönemlerdeki magazin gündemini de değerlendiren İrem Derici, "Sizede malzeme yok söz karantina bitince sarhoş yakalanacağım size" dedi.

4 7