Defne Samyeli: Ateşler içinde kaldım!

Koronavirüsü atlatan Defne Samyeli, yaşadığı süreci anlattı. Hastalığın ardından Kuruçeşme'deki bir mekanda konser veren Samyeli, "Zor günler geçirdim. Ateşler içinde kaldım ama şimdi iyiyim. Sahneleri özlemiştim, geri geldim" şeklinde konuştu

Defne Samyeli: Ateşler içinde kaldım! - Sayfa 1

Eski spiker ve Türkiye güzeli Defne Samyeli (49), geçtiğimiz haftalarda Bodrum'da sahne aldıktan sonra rotayı İstanbul'a çevirmişti. Ardından koronavirüs testi pozitif çıkan Samyeli, iyileşir iyileşmez Kuruçeşme'deki bir mekanda sevenleriyle bir araya geldi.

1 6
 
Defne Samyeli: Ateşler içinde kaldım! - Sayfa 2

Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Defne Samyeli, yaşadığı koronavirüs sürecini anlattı. Samyeli, "Zor günler geçirdim. Ateşler içinde kaldım ama şimdi iyiyim. Sahneleri özlemiştim, geri geldim." açıklamasını yaptı.

2 6
 
Defne Samyeli: Ateşler içinde kaldım! - Sayfa 3

Koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından temasta bulunduğu kişileri uyarmayı ihmal etmeyen ünlü isim, "Son birkaç gün yakın temasta olduğum neredeyse herkese ulaştık sanıyorum. Yine de bir şekilde yakınımda olan arkadaşlarım, benimle fotoğraf çektirenler, aynı ortamda bulunduğum kişiler lütfen hemen test yaptırsın diye bu açıklamayı yapıyorum." demişti.

3 6
 
Defne Samyeli: Ateşler içinde kaldım! - Sayfa 4

Defne Samyeli, ayrıca, "Benimle hızlı şekilde ilgilenen sağlık çalışanlarına ve hemen iletişime geçip, bundan sonraki süreçle ilgili beni bilgilendiren Sağlık Bakanlığı yetkililerine sonsuz teşekkürler." şeklinde konuşmuştu.

4 6