Şevval Şahin'den parti açıklaması: Abartıldığı kadar vaka yok, 10 kişinin testi pozitif çıktı

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin'İN geçtiğimiz ay verdiği partiye ilişkin, “Covid-19 testim iki kere negatif çıktı. Erkek arkadaşımın test sonuçları pozitifti ama o da atlattı. Gerçekten abartıldığı kadar vaka yok. Toplam 10 kişinin testi pozitif çıktı. Şu an ise herkes negatif." dedi.

Şevval Şahin'den parti açıklaması: Abartıldığı kadar vaka yok, 10 kişinin testi pozitif çıktı - Sayfa 1

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin ve sevgilisi Yiğit Marcus Aral’ın geçen ay Boğaz’daki bir yalıda verdiği parti, bazı davetlilerde koronavirüs çıktığı için büyük endişeye yol açmıştı.

1 8
 
Şevval Şahin'den parti açıklaması: Abartıldığı kadar vaka yok, 10 kişinin testi pozitif çıktı - Sayfa 2

Yeni yaşı için verdiği o partide Yiğit Marcus Aral da virüse yakalanmıştı. Şevval Şahin, olaylı gecenin büyük tepki çekmesine rağmen yine bir parti verip bu sefer kendi yeni yaşını kutladı. Sosyal medya kullanıcıları ünlü modeli sorumsuzlukla suçladı.

2 8
 
Şevval Şahin'den parti açıklaması: Abartıldığı kadar vaka yok, 10 kişinin testi pozitif çıktı - Sayfa 3

14 gün karantinada kalan Şevval Şahin ve sevgilisi Yiğit Marcus Aral önceki gün ise Bebek’te görüntülendi. Ünlü model, iddiaları kabul etmedi ve konunun çok abartıldığını söyledi:

3 8
 
Şevval Şahin'den parti açıklaması: Abartıldığı kadar vaka yok, 10 kişinin testi pozitif çıktı - Sayfa 4

“Covid-19 testim iki kere negatif çıktı. Erkek arkadaşımın test sonuçları pozitifti ama o da atlattı. Gerçekten abartıldığı kadar vaka yok.

4 8