Fazıl Say: 2 ev var demek günde 2 kere sevişiyoruz demek

Ünlü piyanist Fazıl Say, eşi ve meslektaşı Ece Dağıstan'ın bir röportajında evliliğiyle ilgili yaptığı, "Biz sevgililiğe devam ediyoruz. Evlerimizi bile birleştirmedik." açıklamasının ardından gelen tepkiler üzerine Say, "2 ev var demek günde 2 kere sevişiyoruz demek" dedi.

Fazıl Say: 2 ev var demek günde 2 kere sevişiyoruz demek - Sayfa 1

Ece Dağıstan, Fazıl Say'la evliliğine ilişkin, "Biz sevgililiğe devam ediyoruz. Evlerimizi bile birleştirmedik. Ben Fazıl'a veya o bana, hala sırt çantamızla gelip gidiyoruz" açıklamasını yaptı.

Eşine katıldığını belirten Say ise, "Asla sıkılmayız. Ayrı evlerde yeni aşıklar gibi yaşıyoruz. Herkesin kendi işi, çalışması, hayatının bireyselliği var" diye konuştu.

Ünlü çiftin bu açıklamaları sosyal medyada gündem oldu.

1 6
 
Fazıl Say: 2 ev var demek günde 2 kere sevişiyoruz demek - Sayfa 2

Tepkilere yanıt veren Ece Dağıstan, dün 'İşte o çanta' başlıklı bir mesaj yayınladı. Dağıstan açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Köşe yazarları, psikologlar, sabah programları ve hatta ClubHouse bunu tartışıyormuş... Ayrı evlerde evlilik, evlilik sayılır mıymış? Madem ayrı ev niye berabermişiz? Evlilik kurumu özgürlüğü kaldırmazmış! Kadın diyor ki; 'Eve kamera yerleştiririm, temizlikçi hanımı yollarım kontrole' vs... Astrolog bilmem ne hanım 'Fazıl oğlak burcudur, o istemiştir' diyor. Bana da 'Yengeç burcu' uygun bulunuyor.

2 6
 
Fazıl Say: 2 ev var demek günde 2 kere sevişiyoruz demek - Sayfa 3

'Konu anlaşılmamış'

Dedikodu programı yapan 3 evlilik, sayısız ilişki yaşamış ama hala 'Kadın bunu kabul etmek zorunda kalmıştır' diyen tiplerden kurduğumuz bu beklentisiz sevgi ilişkisini anlamalarını beklemiyoruz. Konu hiç anlaşılmamış. Anlamaya mesaisi yok kimsenin ama gevezeliğe var. Ben 17 yaşından beri yurt dışı, yurt içi kendi düzeninde tek başına yaşayan biriyim. Evlenmek de hiçbir zaman ana hedefim olmadı, keza 43 yaşında evlendim. Benim amacım her zaman kendi huzur ve mutluluk formülümü bulmak oldu. Bizim '2' evimiz var doğru ama bu ayrı yaşamlar sürmek değil. Kimse birbirinin üstüne çökmedi bizim ilişkimizde sadece ama biz her günümüzü gecemizi çoğunlukla iki ev arasında geçiriyoruz. Ve doğrudur ki; sırt çantamızla gidip, geliyoruz... Bu zahmetli mi? Evet bazen ama değer mi? Hem de nasıl... Bu tipler kadının kendi ayakları üzerinde duruyor olmasını, kadının kendi yaşam stilini biçimlendirmesine zaten karşılar çünkü kendilerine yakıştıramıyorlar ama bilsinler ki; bu hayat bize çok yakışıyor. Bu arada burcum 'koç...'

3 6
 
Fazıl Say: 2 ev var demek günde 2 kere sevişiyoruz demek - Sayfa 4

Fazıl Say'dan açıklama

Fazıl Say da evlilikleriyle ilgili gelen eleştirilere sosyal medyada yanıt verdi.

Ünlü piyanist, "2 ev var demek günde 2 kere sevişiyoruz demek. Bir o evde bir bu evde. Adamların 10'a kadar sayamadığını kabullenmiştik de bunlar 2'ye kadar sayamıyorlar" dedi.

4 6