WhatsApp'a yeni özellik geliyor!

iOS'un yeni paylaşılan bir beta güncellemesinde WhatsApp'a yeni bir çizim özelliği eklendiği görüldü. Kullanıcı deneyimini artıracak özelliğin yakında kullanıma sunulması bekleniyor.

WhatsApp'a  yeni özellik geliyor!
Son Güncelleme: 12 Nisan 2022 Salı 13:45
12 Nisan 2022 Salı 13:36

Popüler haberleşme uygulaması WhatsApp, kullanıcıların uygulama deneyimini geliştirmek için yeni güncellemeler yapmaya devam ediyor. WaBetaInfo tarafından bildirilenlere göre yalnızca belirli bölgelerde kullanıma sunulan iOS 22.8.0.73 beta sürümünde, uygulamaya eklenen ve görüntüleri düzenlemeye yardımcı olacak yeni bir çizim aracı ortaya çıktı.

Paylaşılan görsele bakıldığında aracın karalama özelliği için yeni bir bulanıklaştırma aracı ve kalem için üç yeni seçenek eklendiği görülüyor.

NOTLAR EKLENEBİLECEK, KARALAMALA YAPILABİLECEK

Donanım Haber'den İlkcan Girgin'in haberine göre, yeni özellikle birlikte WhatsApp’ın mevcut uygulamasında bulunan çizim özelliğine yeni yetenekler kazandırması beklenen yeni güncelleme, kullanıcıların resimler üzerinde karalama yapmasına veya bu resimleri özel notlar ve açıklamalar ile düzenlemelerine olanak tanıyacak.

Whatsapp’ın iOS sürümünde fark edilen ve henüz test aşamasında olan yeni özelliğin Android sürümüne gelip gelmeyeceği ise şu an için bilinmiyor.

Yorumlar