Teyzesini kazmayla öldürdü

Kırklareli’nde Önder Uysal isimli kişi öz teyzesini bıçakla yaralayıp başına kazma vurarak öldürdü. Uysal ifadesinde teyzesini gürültü yaptığı için öldürdüğünü belirtti.

Teyzesini kazmayla öldürdü
Son Güncelleme: 10 Ağustos 2018 Cuma 13:31
10 Ağustos 2018 Cuma 13:21

Önder Uysal isimli kişi öz teyzesini bıçakla yaraladıktan sonra başına kazma vurarak öldürdü. Zanlı teyzesini gürültü yaptırdığı için öldürdüğünü söyledi.

Olay Kırklareli'de önceki gece Kavaklı beldesinde meydana geldi. İki katlı müstakil evin üst katında oturan Önder Uysal, alt katta yalnız yaşayan teyzesi Nuriye Yasak ile bahçede tartışmaya başladı. Tartışma sırasında Önder Uysal, teyzesi Nuriye Yasak'ı bıçakla yaraladı, ardından da eline geçirdiği kazmayla başına vurarak öldürdü. Önder Uysal, jandarmayı arayıp teyzesini öldürdüğünü söyledi. Bunun üzerine olay yerine sevk edilen jandarma ekipleri, Uysal'ı gözaltına aldı.

Önder Uysal ifadesinde teyzesi Yasak ile aralarında husumet olduğunu, olay günü de evde gürültü yaptığı için kavga ettiklerini söyledi. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Önder Uysal, 'kasten öldürme' suçundan tutuklanarak Kırklareli Kapalı Cezaevi'ne kondu.

Yorumlar