Pegasus Black Friday 2019 kampanyası ne zaman? Pegasus Black Friday indirimi var mı?

Pegasus Uçuran Cuma kampanyası ile tüketicilere güzel bir fırsat hazırladı. Havada merakla beklenen Pegasus Black Friday indirim haberi geldi. Peki Pegasus Black Friday kampanyası ne zaman? Pegasus Black Friday indirimi var mı?

Pegasus Black Friday 2019 kampanyası ne zaman? Pegasus Black Friday indirimi var mı?
Son Güncelleme: 29 Kasım 2019 Cuma 20:21
29 Kasım 2019 Cuma 20:14

Pegasus Black Friday indirimi 2019! Black Friday kapsamında birçok marka indirim fırsatı başlattı. Black Friday (Kara Cuma) çılgınlığına Pegasus da katıldı. Pegasus'un Uçuran Cuma fırsatından yararlanmak isteyenler  tarafından araştırılmaya başlandı.  Peki Pegasus Black Friday  2019 kampanyası ne zaman? Pegasus Black Friday indirimi var mı? Pegasus Black Friday 2019 hakkında tüm merak edilenler…

Pegasus Black Friday indirimi var mı?

Yeni kampanya kapsamında şirket bilet fiyatlarında yarı yarıya indirime gitti. www.flypgs.com veya Pegasus Mobil üzerinden uçuşunu gerçekleştirmek istediğin kampanya dahilindeki hatları ve tarihi seç. Kampanyadan yararlanmak için ödeme adımında karşına çıkacak Kampanyalar bölümünden "%50 Black Friday İndirimi” seçeneğini işaretle. Onayla/Devam butonuna bastığında PNR’daki bilet tutarının %50 indirimli olarak toplam tutara yansıdığını göreceksin.

Pegasus Black Friday 2019 kampanyası ne zaman?

Pegasus müşterileri 12 Şubat-22 Mart tarihleri arasındaki uçuşlarını yüzde 50 indirimli olarak satın alabilecek. Kampanya dahilinde 3 milyon 87 bin 769 koltuğun indirimli olarak satışa sunulduğu belirtildi.

Yorumlar