Oğlunu bıçaklayarak öldürdükten sonra intihar etti

Tokat Devlet Hastanesi'nin anaokulunda müdür yardımcısı olarak görev yapan ve psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen Tuğba Uzun evinde oğlu Kayra'yı bıçaklayarak öldürdükten sonra, kendini doğal gaz borusuna asarak yaşamına son verdi.

Oğlunu bıçaklayarak öldürdükten sonra intihar etti - Sayfa 1

Tokat'ta Vakıflar Bölge Müdürlüğü'nde mühendis olarak görev yapan Mustafa Uzun, dün gece saat 21.30 sıralarında Beybağı Mahallesi Fatih Camii'nin karşısında bulunan lojmanındaki evine geldi. Uzun, evinin ziline bastı ancak açan olmadı. Telefonla da eşine ulaşamayınca telaşlanarak çilingir çağırdı

1 6
 
Oğlunu bıçaklayarak öldürdükten sonra intihar etti - Sayfa 2

Eşini ve oğlunu cansız buldu

Çilingirin kapısını açtığı eve giren Mustafa Uzun, eşini mutfakta doğal gaz borusunu asılı vaziyette, özel bir okulda 4'üncü sınıfta okuyan oğlu Kayra'yı (10) ise yatak odasında hareketsiz şekilde buldu. İhbar üzerine eve polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

2 6
 
Oğlunu bıçaklayarak öldürdükten sonra intihar etti - Sayfa 3

Oğlunu ekmek bıçağıyla öldürmüş

Ekiplerin yaptığı incelemede anne ile oğlunun yaşamını yitirdiği belirlendi. 

3 6
 
Oğlunu bıçaklayarak öldürdükten sonra intihar etti - Sayfa 4

Yapılan ilk incelemede psikolojik sorunları olduğu gerekçesiyle depresyon ilaçları kullandığı öğrenilen anne Tuğba Uzun'un, oğlunu ekmek bıçağı ile öldürdükten sonra kendini mutfakta doğal gaz borusuna asarak intihar ettiği saptandı.

4 6