Milletvekili çıplak yakalandı!

Koronavirüs salgınıyla birlikte hayatımızın bir parçası haline gelen evden çalışma ortamı beraberinde 'iş kazası' kavramına yeni bir boyut kattı. Kanada'da, neredeyse sürekli duymaya başladığımız online toplantı skandallarına bir yenisi eklendi.

Milletvekili çıplak yakalandı! - Sayfa 1

Koronavirüs salgını çalışma koşullarını değiştirip evden çalışma sistemini yaygınlaştırdığından beri online toplantı, duruşma, ders gibi durumlarda başına istenmeyen olaylar gelen ve 'kaza'ya uğrayan kişi sayısı da arttı. Duruşma sırasında kedi filtresi yüzünden zor anlar geçiren avukat ya da canlı yayın esnasında cinsel ilişkiye giren kişiler hala hafızalarda.

1 6
 
Milletvekili çıplak yakalandı! - Sayfa 2

Kanada’da 2015 yılından bu yana Quebec bölgesini temsil eden milletvekili William Amos da bu zincire eklenen son halka olarak, Avam Kamarası'nın çevrimiçi olarak düzenlenen oturumda çıplak halde yakalandı.

2 6
 
Milletvekili çıplak yakalandı! - Sayfa 3

Kanada'daki Quebec bölgesini temsil eden milletvekili William Amos, çevrimiçi toplantıda zor anlar yaşadı. Ülkede Avam Kamarası'nın internet üzerinden düzenlenen oturum sırasında kıyafetini değiştiren milletvekili William Amos, kamerasını açık unuttu.

3 6
 
Milletvekili çıplak yakalandı! - Sayfa 4

Toplantı sırasında Amos'un çıplak hali ekrana yansıdı. Bir çok milletvekili olayın şaşkınlığı içinde olduğunu ifade ederken, Amos parlamento üyelerine mail atarak özür diledi.

4 6