Sosyal medya için video çekiyordu! Korkunç son

İstanbul’da, kuzenini ziyarete giden 23 yaşındaki genç kız, bir sosyal medya platformu için video çektiği esnada çatıda bulunan plastik panelin çökmesiyle metrelerce yüksekten aşağı düşerek yaşamını yitirdi. O sırada yaşanan anları videoya çeken kuzeni ise ölüm anını saniye saniye kaydetti

Sosyal medya için video çekiyordu! Korkunç son
Son Güncelleme: 21 Ağustos 2021 Cumartesi 10:59
21 Ağustos 2021 Cumartesi 10:44

İstanbul'da, dün saat 19:30 sıralarında Esenyurt Sultaniye mahallesinde insanın kanını donduran bir olay meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Kübra Doğan (23) kuzeni Helen M.'yi (16) ziyaret etmek için Esenyurt’ta bulunan evlerine gitti.

SOSYAL MEDYA İÇİN FOTOĞRAF ÇEKİYORDU

Güneşin batışını izlemek ve sosyal medya platformunda yer alan bir uygulamaya video çekmek için çatıya çıkmaya karar verdiler. İkili bir süre çatıda fotoğraf ve video çekerek vakit geçirdi.

PANEL KIRILDI AŞAĞI DÜŞTÜ

Daha sonra Kübra Doğan çatıda oturduğu yerden inmek istediği esnada plastik panele ayak bastı. Doğan'ın ağırlığını kaldıramayan panel çöktü. Genç kız yaklaşık 50 metrelik yükseklikten apartman boşluğuna düştü.

OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ

Kuzeninin düştüğünü gören Helen M. ailesine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen ekipler genç kızın olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi.

 

Yorumlar