Eşler arasında kavga kanlı bitti: Kocasını pompalı tüfekle öldürdü!

Adana'da Fikriye Özbek, kendisini darbettiğini öne sürdüğü kocası Hakan Özbek’i pompalı av tüfeğiyle vurarak öldürdü. Özbek’in olayın ardından yakınlarına "Ben öldürmeseydim, o beni öldürecekti" dediği iddia edildi

Eşler arasında kavga kanlı bitti: Kocasını pompalı tüfekle öldürdü! - Sayfa 1

Olay, saat 03.30 sıralarında merkez Seyhan ilçesi Gökçeler Mahallesi 1002 Sokak’ta meydana geldi. Evli ve çocukları olan Fikriye ve Hakan Özbek çifti, gece henüz bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı.

1 7
 
Eşler arasında kavga kanlı bitti: Kocasını pompalı tüfekle öldürdü! - Sayfa 2

Kavgaya dönen tartışmada iddiaya göre darbedilen Fikriye Özbek, çocuklarının evde olduğu sırada kocasına ait pompalı av tüfeği ile Hakan Özbek’e ateş açtı. Hakan Özbek, göğsüne isabet eden saçmalarla yere yığılırken, silah sesine çiftin çocuğu ve komşuları da uyandı.

2 7
 
Eşler arasında kavga kanlı bitti: Kocasını pompalı tüfekle öldürdü! - Sayfa 3

Daha sonra yakınlarını arayan Fikriye Özbek, durumu anlatıp, teslim olmak istediğini söyledi. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen sağlık ve polis ekibinin yaptığı kontrolde, Hakan Özbek’in öldüğü belirlendi.

3 7
 
Eşler arasında kavga kanlı bitti: Kocasını pompalı tüfekle öldürdü! - Sayfa 4

"Ben öldürmeseydim, o beni öldürecekti"

Polise teslim olan Fikriye Özbek’in yakınlarına "Ben öldürmeseydim, o beni öldürecekti” dediği öne sürüldü. DHA'nın haberine göre; gözaltına alınan genç kadının polise verdiği ilk ifadesinde ise öldürmek maksatlı ateş etmediğini söylediği öğrenildi.

4 7