Kaçırılan liseli kız: Çantasından çıkardığı şeyi içince beni taciz ediyordu

Okuldan tanıdığı Murat A. ile sevgili olan liseli Elanur A. kaçırıldı ve 8 gün boyunca çatıda tutuldu. Kuru ekmekle beslenen ve donma tehlikesi geçiren Elanur A. 'Çantasından çıkardığı bir şeyi içiyordu. Onu içince tavırları değişiyordu, beni taciz ediyordu.' dedi.

Kaçırılan liseli kız: Çantasından çıkardığı şeyi içince beni taciz ediyordu - Sayfa 1

İstanbul’da liseli Elanur A., Murat A. tarafından tehditle kaçırılarak 8 gün boyunca çatıda zorla tutuldu. Sabah'ın haberine göre, donma tehlikesi geçirdi, kuru ekmek ve su ile hayatta kaldı.

1 9
 
Kaçırılan liseli kız: Çantasından çıkardığı şeyi içince beni taciz ediyordu - Sayfa 2

İstanbul'un Maltepe ilçesi Gülensu Mahallesi'nde Elanur A. (14), okuldan tanıdığı Murat A. (17) ile sevgili oldu. İddiaya göre Murat, Elanur'a attığı tehdit mesajlarıyla onunla bir buluşma ayarladı.

2 9
 
Kaçırılan liseli kız: Çantasından çıkardığı şeyi içince beni taciz ediyordu - Sayfa 3

 Ailesine, "Amcamlara gidiyorum" diyerek evden çıkan ve Elanur'dan bir daha haber alamayan anne ve babası, evdeki tablette tehdit içerikli mesajları görünce polise başvurdu.

3 9
 
Kaçırılan liseli kız: Çantasından çıkardığı şeyi içince beni taciz ediyordu - Sayfa 4

Bıçak zoruyla kaçırıldığını ve günlerce bir binanın çatısında rehin tutulduğunu iddia eden Elanur A., Murat A.'nın kendisini bir binanın çatısına kapattığını söyledi. Murat A.'nın ailesi durumu fark ederek polise haber verdi. Çocuklar ailelerine teslim edildi.

4 9