keyboard_arrow_up BİST 117.235
keyboard_arrow_down USD 3,7857
keyboard_arrow_up EURO 4,6373
keyboard_arrow_down ALTIN 162,5796
İSTANBUL 6 °
22 Ocak 2018 Pazartesi
backspace
Az Önce Oldu © 2017 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

İzmir'de su dolu çukura giren iki kardeş hayatını kaybetti

Boş arazide 1,5 metre derinliğindeki su dolu çukura giren ve çamura saplanan iki kardeş, kaldırıldıkları hastanede hayatını kaybetti.

İzmir'de su dolu çukura giren iki kardeş hayatını kaybetti
14 Ocak 2018 Pazar 16:59

İzmir'in Karabağlar ilçesinde, boş arazide, 1,5 metre derinliğindeki su dolu çukura giren iki kardeş, dipteki çamura saplandı. 

İzmir Karabağlar'da inşaat alanındaki çukurda oynayan iki kardeş, kuyuya düşerek hayatını kaybetti. Olay, İzmir'in Karabağlar ilçesine bağlı Limontepe semtinde meydana geldi. Oyun oynamak için dışarıya çıkan 5 yaşındaki Ali Tencirlioğlu ve abisi 7 yaşındaki Yusuf Tencirlioğlu, bir inşaat çukuruna gitti. Oyun oynarlarken bir anda dengelerini kaybeden kardeşler, kuyunun içerisine yuvarlandı.

Olay yerine çok sayıda sağlık ekibi sevk edilirken iki küçük çocuk kuyudan çıkartıldı. Ali Tencirlioğlu Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılırken, Yusuf Tencirlioğlu ise Dokuz Eylül üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. 

Kardeşler, kaldırıldıkları hastanede hayatını kaybederken, çocuklarının haberini alan aile ise sinir krizi geçirdi.

Yorumlar