Hamile kadının bulunduğu araca saldırmışlardı! İddianame kabul edildi

Pendik'te 7 aylık hamile kadın ve eşinin içinde bulunduğu araca saldırdıkları gerekçesi ile Hasan Sel ve kardeşi Hüseyin Sel hakkında 20 yıla kadar hapis cezası istemiyle hazırlanan iddianame kabul edildi.

Hamile kadının bulunduğu araca saldırmışlardı! İddianame kabul edildi
Son Güncelleme: 23 Ağustos 2019 Cuma 12:04
12 Temmuz 2019 Cuma 11:50

İstanbul Pendik’te 7 aylık hamile kadının içinde bulunduğu araca saldırdıkları gerekçesiyle Hasan Sel ve Hüseyin Sel hakkında 20 yıla kadar hazırlanan hapis cezası istemiyle hazırlanan iddianame kabul edildi.

Ne olmuştu?

Pendik D-100 Karayolu'nda 6 Temmuz 2019 tarihinde Seydi Oğlu Baklava'nın sahipleri Hasan Sel ve Hüseyin Sel, kendilerine yol vermedikleri gerekçesiyle bir aracın önünü kesti. Araçtan inen iki şahıs, hamile kadın ve eşinin içinde bulunduğu aracın yanına gelerek, önce aracın dikiz aynasını kırdı. Araca tekmelerle saldıran şahıs, daha sonra aracın üzerine çıkarak kaputu tekmeledi, camlarını kırmaya çalıştı. Olay anı ise cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi.

Olayın ardından Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Hüseyin Sel ve Hasan Sel hakkında soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında Hasan ve Hüseyin Sel emniyetteki ifade işlemlerinin ardından adliyeye getirilmiş ve sorguların ardından tutuklanmışlardı.

 

 

Yorumlar