Elleriyle mezar kazdırdığı kadına tecavüz etti

İstanbul Gaziosmanpaşa'da uzaklaştırma kararı aldıran Ayşegül G.'yi sokak ortasında görüp mezarlığa götüren İsmail G. genç kadına mezarını kazdırdı. Ardından genç kadını bir otele götürüp saatlere işkence ve tecavüz etti.

Elleriyle mezar kazdırdığı kadına tecavüz etti - Sayfa 1

Akıl almaz işkenceler yaptığı Ayşegül G.’ye, elleriyle mezar kazdıran, götürdüğü otelde cinsel saldırıda bulunan İsmail G. tutuklandı. Zanlı hakkında 23.5 yıl hapis cezası talep edildi.

1 8
 
Elleriyle mezar kazdırdığı kadına tecavüz etti - Sayfa 2

İstanbul Gaziosmanpaşa'da imam nikâhlı şekilde yaşayan Ayşegül G. (29) ile İsmail G. (35) arasında sorunlar baş gösterince, çift karşılıklı olarak yollarını ayırma kararı aldı. İkili arasındaki problemler bitmek bilmeyince genç kadın, İsmail G. tarafından darp edildiği iddiasıyla mahkemeye başvurarak 3 ay uzaklaştırma kararı çıkardı.

2 8
 
Elleriyle mezar kazdırdığı kadına tecavüz etti - Sayfa 3

Bir çocuğunun annesi Ayşegül G.'nin peşini bırakmayan İsmail G., bir gün sokak ortasında gördüğü kadını kaçırıp Karlıktepe'deki mezarlığa götürdü. Sabah gazetesinden Atakan Irmak'ın haberine göre, burada alkol almaya başlayan İsmail G., üzerine alkol döktüğü Ayşegül G.'ye, "Seni öldürüp babamın mezarlığına gömeceğim" dedi ve korkuya kapılan kadına elleriyle mezar kazdırmaya başladı. Ağlayarak mezarlığı bir müddet kazan Ayşgül G., sabaha kadar süren darp ve tehdit sırasında birkaç kez bayıldı.

3 8
 
Elleriyle mezar kazdırdığı kadına tecavüz etti - Sayfa 4

Sabah olduğunda Ayşegül G.'ye kendisini mezara gömmekten vazgeçtiğini söyleyen İsmail G., bir otele götürdüğü genç kadına işkence ettikten sonra soydu ve cinsel saldırıda bulundu. Acı ve korku dolu saatler geçiren Ayşegül G., "Şikâyetçi olmayacağım. Sadece gidip kızımı görmek istiyorum" diyerek kurtulmayı başardı. Bunun üzerine İsmail G., dehşet dolu anlar yaşattığı talihsiz kadını 3 gün sonra ikametine bıraktı.

4 8