Can Gönül kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagramı, Gökhan Gönül ile kardeş mi?

Can Gönül kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagramı, Gökhan Gönül ile kardeş mi? sorusu araştırılmaya başlandı. Gündeme bir anda bomba gibi düşen Gökhan Gönül ile Can Gönül'ün kardeşliği araştırılmaya başlandı. Peki, Can Gönül kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagramı, Gökhan Gönül ile kardeş mi? İ

Can Gönül kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagramı, Gökhan Gönül ile kardeş mi?
Son Güncelleme: 24 Ağustos 2021 Salı 12:08
24 Ağustos 2021 Salı 11:46

 Can Gönül kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagramı, Gökhan Gönül ile kardeş mi? sorusu gündeme düştüktan sonra araştırılmaya başlandı. Gökhan Gönül'ün doğum tarihini öğrenince deneyimli futbolcunun ağabeyi olduğunu fark eden Can Gönül, dün gece saatlerinde İstanbul’dan ayrılarak Gökhan Gönül’ün bulunduğu Rize’ye gitti. Can Gönül kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagramı, Gökhan Gönül ile kardeş mi? 

Can Gönül kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagramı, Gökhan Gönül ile kardeş mi?

İzmit’te bir yetiştirme yurdunda büyüyen ve izlediği bir futbol maçı sırasında milli futbolcu Gökhan Gönül’ün kardeşi olduğunu öğrenen Can Gönül, bir televizyon programında Gökhan Gönül ile görüştü.

27 yıldır ilk kez ağabeyiyle temas kuran Can, bu sırada gözyaşlarına boğuldu.

Telefonla programa katılan milli futbolcu Gökhan Gönül, Can’ın kardeşi olduğunu kabul etti.

Milli futbolcu şöyle konuştu: “Can bizim kardeşimiz, annesi ve babası 3-4 gündür ona ulaşmaya çalışıyor.

İnkar etmiyorum ama bunu ben de 3-4 gün önce öğrendim. 3 kardeştik 4 olduk, kalabalık aile iyidir."

Can Gönül'ün yaşadığı süreci çok iyi anladığını belirten Gökhan Gönül, "Ben de annesiz büyüdüm. Babaannem beni büyüttü. Ben, Can'ın neler yaşadığının farkındayım" dedi. 

"Can'ın beni bulma sürecine benzer şekilde ben de annemi buldum" diyen milli futbolcu "Daha sonra babamla barıştırdım. Çık gel. Bekliyoruz seni" dedi.

Yorumlar