Büyük Kudüs mitinginin yapılacağı alandan son görüntüler

Yenikapı Etkinlik Alanı'nda 18 Mayıs Cuma günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek olan "Zulme Lanet, Kudüs'e Destek" mitingi öncesinde alanda yapılan çalışmalar havadan görüntülendi. 

Büyük Kudüs mitinginin yapılacağı alandan son görüntüler
Son Güncelleme: 17 Mayıs 2018 Perşembe 23:05
17 Mayıs 2018 Perşembe 17:52

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla  Yenikapı Etkinlik Alanı'nda yapılacak olan "Zulme Lanet, Kudüs'e Destek" mitingi öncesinde çalışmalar sürüyor. 18 Mayıs Cuma günü 15.00'te yapılması planlanan büyük miting için görevliler alandaki çalışmalarına devam ediyor. 

Binlerce kişinin katılması beklenen mitingin yapılacağı alan havadan görüntülendi. 

Görüntülerde; konuşmaların yapılacağı sahnenin hazırlandığı görülüyor. Çok sayıda görevlinin alanda çalışmalarını sürdürdüğü görülürken, milli yas nedeniyle yarıya indirilen Türk Bayrağı dikkat çekiyor. 

Devlet Bahçeli'de katılacak

Devlet Bahçeli, 18 Mayıs Cuma günü Yenikapı'da yapılacak olan Kudüs Mitingi'ne katılacağını belirtti.

Devlet Bahçeli yaptığı açıklamada ''Tarafımız elbette bellidir, o da Hakk’ın ve haklının yanıdır. Bunu tüm dünyaya tekraren göstermek için Cuma günü saat 16.00’da İstanbul Yenikapı’da düzenlenecek “Zulme Lanet, Kudüs’e Destek” mitinginde aziz milletimizle bir ve beraber olacağız, ilk kıblemizin onurunu savunacağız.
18 Mayıs 2018 Cuma günü, İslam’ın vicdanı, Türklüğün kati ve keskin şuuru Yenikapı’da bir kez daha destan yazacak, dosta güven, düşmana korku salarak zulme ve zalimlere açık, ikaz dolu bir mesaj verecektir. Yenikapı’da buluşmak dileğiyle'' cümlelerini kullandı. 

 Büyük Kudüs mitinginin yapılacağı alan havadan görüntülendi

Yorumlar