Necati Şaşmaz'ın ses kayıtları ortaya çıktı: Ben maalesef seçilmişim

'Kurtlar Vadisi' adlı televizyon dizisinde 'Polat Alemdar' karakterini canlandıran ünlü oyuncu Necati Şaşmaz' ın kendini Mehdi ve 'seçilmiş kişi' olarak gördüğü ve çevresine de bunu söylediği ses kayıtları ortaya çıktı.

Necati Şaşmaz'ın ses kayıtları ortaya çıktı: Ben maalesef seçilmişim - Sayfa 1

Ekranlara yeniden dönüş hazırlığı yapan 'Kurtlar Vadisi' dizisinde 'Polat Alemdar' karakterini canlandıran ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, 17 Mayıs'ta iki çocuğunun annesi Nagehan Kaşıkçı'dan boşandı. Boşanma aşamasında Nagehan Kaşıkçı, eşinin müridi olduğu tarikat ve mehdilik iddiasının yuvalarını bozduğunu iddia etti. 

1 23
 
Necati Şaşmaz'ın ses kayıtları ortaya çıktı: Ben maalesef seçilmişim - Sayfa 2

Halk TV yazarı İsmail Saymaz bugünkü 'Hazret-i Polat Alemdar' başlıklı yazısında Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaşıkçı'nın boşanmasına neden olan Şaşmaz'ın müridi olduğu tarikat ve mehdilik iddiasını ele aldı. Saymaz, ayrıca mahkeme dosyasına sunulan  Şaşmaz'ın, babasının kuzeni İrfan T. ile konuşmasının kayıtlarını paylaştı.

2 23
 
Necati Şaşmaz'ın ses kayıtları ortaya çıktı: Ben maalesef seçilmişim - Sayfa 3

Saymaz'ın yazısı şöyle;

'Kurtlar Vadisi' adlı televizyon dizisinde 'Polat Alemdar' karakterini canlandıran ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, geçen 17 Mayıs'ta iki çocuğunun annesi olan Nagehan Kaşıkçı ile boşandı.

3 23
 
Necati Şaşmaz'ın ses kayıtları ortaya çıktı: Ben maalesef seçilmişim - Sayfa 4

Doğrusu, iki yıldır zaten ayrıydılar.

Ancak bu ayrılığın bir karı-koca anlaşmazlığından çok farklı ve olağandışı nedenleri vardı.

4 23