Ekrem İmamoğlu derbiye gidecek mi?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Beşiktaş-Başakşehir maçının ardından konuştu. İmamoğlu, ''Derbiye de gideceğim.'' dedi.

Ekrem İmamoğlu derbiye gidecek mi?
Son Güncelleme: 14 Nisan 2019 Pazar 15:35
14 Nisan 2019 Pazar 09:23

Tribünlerin çok keyifli olduğunu söyleyen İmamoğlu, maçı 2-1 kazanan Beşiktaş'ı tebrik etti. İmamoğlu yarın oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray maçına da gitmek istediğini de sözlerine ekledi.

''Beşiktaş taraftarını izlemek çok keyifli''

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Beşiktaş ile Medipol Başakşehir arasında oynanan karşılaşmanın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Beşiktaş taraftarından bahsederek sözlerine başlayan İmamoğlu, "Beşiktaş taraftarını izlemek çok keyifli oluyor. Çok heyecan duyduğum statlardan birisi. 90 dakika boyunca hiç durmayan bir tribün ve seyircisi var Beşiktaş’ın. İyi bir maç oldu. Karşılıklı atakların olduğu güzel bir maç izledim. Her iki takıma da başarılar diliyorum.'' cümlelerini belirtti.

''Futbol seyir olarak güzel, seyircisiyle güzel, centilmenliğiyle güzel. Sahalarda hep güzellikler olsun, dileğim odur. Barış sahalara yansısın. Beşiktaş’ı da tebrik ediyorum.'' diyen İmamoğlu, ''İnşallah Galatasaray Fenerbahçe arasında oynanacak olan derbiye de gideceğim" açıklamalarını yaptı.

Takımların soyunma odasını ziyaret edip etmediği sorulan İmamoğlu, "Orası bende kalsın" diyerek sözlerini tamamladı.

Sosyal medyadan duyurdu: Heyecanı statta birlikte yaşayacağız. 

Twitter hesabından açıklama yapan İmamoğlu, ''Can Bartu ve Metin Oktay’ı rahmetle anıyorum. Her zaman sevgi ve saygı kazanacak. Asırlık derbide centilmenlik ruhuyla Fenerbahçe ve Galatasaray’a başarılar diliyorum. Bu akşam heyecanı statta birlikte yaşayacağız.'' ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar