Bahçeli’den sakal esprisi: 20 gün hastalığımı konuştular bir haftada sakalımı konuşsunlar

Hastalığı nedeniyle 22 gün sonra MHP Genel Merkezin’e gelen MHP lideri Bahçeli, sakal bırakmasıyla ilgili yorumlara “20 gün hastalığımı konuştular, bir hafta da sakalımı konuşsunlar" diye konuştu

Bahçeli’den sakal esprisi: 20 gün hastalığımı konuştular bir haftada sakalımı konuşsunlar
Son Güncelleme: 16 Ekim 2019 Çarşamba 12:34
16 Ekim 2019 Çarşamba 12:33

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bir süredir solunum yolu enfeksiyonu nedeniyle tedavi görüp evinde istirahat ettikten 22 gün sonra MHP Genel Merkezi’ne geldi.

Bahçeli ekranlara sakal bıraktığı haliyle çıkmıştı. Habertürk'ten Saliha Çolak'ın haberine göre, MHP lideri Bahçeli, tedavisinin ardından Genel Merkez'de 3 saat kalarak çalışmalarını sürdürdü. Bahçeli başkanlık divanı üyeleri, milletvekilleri ve yakın ekibiyle sohbet etti. Bahçeli'nin kurmayları, sağlığının ve neşesinin yerinde olduğunu vurguladı.

Kulislere yansıyan bilgilere göre, Bahçeli Bayburt ve Erzincan gezisi sırasında şifayı kaptığını söyledi. Soğukalgınlığı geçiren Bahçeli, tedavi gördüğü süreçte sağlığı hakkında sosyal medyada yazılanları yakından takip ettiğini gösteren espriler de yaptı.

Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen milletvekilleriyle birlikte poz veren Bahçeli, sakal bırakmasıyla ilgili, "20 gün hastalığımı konuştular, bir hafta da sakalımı konuşsunlar" dedi. Bahçeli, Başkanlık Divanı'ndaki tek sakallı yönetici olan Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım ile fotoğraf çektirirken de "Sakalda hikmet varmış, ben de bıraktım" diye espri yaptı.

 

 

Yorumlar