Aras Bulut İynemli, Atatürk'ü canlandıracak

Çukur dizisindeki Yamaç karakteri ile izleyicilerin gönlünü fetheden Aras Bulut İynemli Cumhuriyet’in 100. yıl dönümü için hazırlanan Atatürk projesinde Atatürk'ü canlandıracak.

Aras Bulut İynemli, Atatürk'ü canlandıracak
Son Güncelleme: 14 Ekim 2021 Perşembe 15:07
14 Ekim 2021 Perşembe 15:03

Gazeteci Ayşe Arman kişisel Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, 29 Ekim 2023'te yayımlanacak bir Mustafa Kemal Atatürk projesi hazırlandığını ve Atatürk'ü Aras Bulut İynemli'nin canlandıracağını duyurdu.

"BENCE ÇOK İYİ BİR SEÇİM..."

Arman, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Duyduk duymadık demeyin!!! İki yıl sonranın bomba haberini şimdiden sizinle paylaşıyorum. Çünkü çok heyecan duydum, iki sene ölsem içimde tutamam. 29 Ekim 2023’de, yani Cumhuriyet’imizin 100. yılında, bir Mustafa Kemal Atatürk projesi geliyor.

2 yıldır senaryo çalışması gizlilik içinde süren harbi büyük bi projeden söz ediyorum. Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin var. Projeyi Lanistar Medya yapıyor. Peki başrolü, yani Atamızı kim canlandıracak???

Cevap veriyorum: Aras Bulut İynemli.

Bence çok çok iyi bir seçim. Son dönemin en iyi erkek oyuncularından Aras Bulut İynemli. Ailecek hastasıyız. Tabii ki Çukurcu’yduk. Tabii ki 7. Koğuş’taki Mucize’yi öle öle, ağlaya ağlaya, hayranlıkla izledik.

Çok gerçek buluyorum onu. Samimi, sahici. Abartılı hiç bi şeyi yok. Ultra doğal bi oyunculuğu var, oynamıyor, canlandırdığı kişi oluyor. Kısacası her rolün altından kalkabileceğini düşünüyorum."

Yorumlar