Annesini öldürüp valize koydu! Uyurken yakalandı!

Mersin'de, annesinin boğazını keserek öldürüp, valize koyan, ardından evde uyuyan bir kişi, polisler tarafından yakalandı. Zanlının bir anlık öfkeyle annesini öldürdüğünü itiraf ederken, şizofreni hastası olduğu ve zaman zaman annesine şiddet uyguladığı öğrenildi

Annesini öldürüp valize koydu! Uyurken yakalandı!
Son Güncelleme: 23 Nisan 2021 Cuma 10:24
23 Nisan 2021 Cuma 10:21

Mersin'de, edinilen bilgiye göre, Mezitli ilçesine bağlı Deniz Mahallesi 49300. Sokak'taki tatil sitesinin görevlisi, bir apartmandaki evde kadın cesedi olduğu ihbarında bulundu.

VALİZİN İÇİNDE CANSIZ KADIN BEDENİ

İHA'da yer alan habere göre ihbar üzerine bölgeye giden polisler, apartmanın 13. katındaki dairede yaptıkları incelemede, eşinden boşanmış olan 65 yaşındaki M.Y.'nin koridorda valiz içinde cansız bedenine ulaştı.

"BİR ANLIK KIZGINLIKLA ÖLDÜRDÜM"

Evde arama yapan polis ekipleri, M.Y.'nin oğlu M.A.'yı uyurken buldu. Şüpheli ile yapılan görüşmede M.A., annesini bir anlık kızgınlık neticesinde öldürdüğünü itiraf ederek, suç aletini teslim etti.

ŞİZOFRENİ HASTASI OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Zanlının yapılan incelemesinde şizofreni hastası olduğu, zaman zaman annesine şiddet uyguladığı tespit edildi. Emniyetteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Yorumlar