Anne ve babasının son anlarına şahit oldu

Konya'da marketten dönen çift, evlerinin önünde husumetli oldukları komşusu tarafından öldürüldü. Saldırıyı duyup camdan bakan ailenin 9 yaşındaki çocuğu ise anne ve babasının son anlarına şahit oldu.

Anne ve babasının son anlarına şahit oldu
Son Güncelleme: 22 Ocak 2021 Cuma 07:25
22 Ocak 2021 Cuma 07:25

Konya'da market alışverişinden dönen Gonca (39) ve Abdullah Koçak (40), evlerinin önünde aralarında husumet bulunan komşusu Özkan C. tarafından silahlı saldırıya uğradı ve kanlar içinde yere yığılan ailenin 9 yaşındaki oğlu pencereden dehşet verici anları gördü.

Vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralanan çift, ihbar üzerine çağrılan sağlık görevlilerinin müdahalesine rağmen yaşamını yitirdi. Otomobiliyle kaçan Özcan C. de kısa sürede polis tarafından yakalanıp gözaltına alındı. 

Dehşet verici olayda ailesinin son anlarını, silah seslerini duyup pencereden bakan çiftin oğlu Emre Koçak anbean yaşadı. Pencereden bakan talihsiz çocuk yerde anne ve babasının cansız bedenlerini gördü. Koçak çiftinin marketten oğulları için aldığı çikolata ile ekmek ve diğer malzemeler ise saldırı sonrası yola saçıldı. 

Yorumlar