keyboard_arrow_up BİST 115.147
keyboard_arrow_down USD 3,8097
keyboard_arrow_up EURO 4,6571
keyboard_arrow_down ALTIN 162,9366
İSTANBUL 12 °
20 Ocak 2018 Cumartesi
backspace
Az Önce Oldu © 2017 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Meteoroloji’den kuvvetli fırtına uyarısı

Meteoroloji bugün için kuvvetli fırtına uyarısı yaptı.

Meteoroloji’den kuvvetli fırtına uyarısı - Page 1

Yarın İstanbul'da karla karışık yağmur etkili olurken, pazartesi günü hafif kar yağışı olacak. Prof. Dr. Orhan Şen de İstanbul için asıl kar yağışının 20 Ocak'ta geleceğini ve 3-4 gün etkili olacağını belirtti.

1 24
 
Meteoroloji’den kuvvetli fırtına uyarısı - Page 2

Meteoroloji'nin günlük hava tahmini raporunda ise Marmara'da bugün öğleden sonra fırtına akşam saatlerinde ise kuvvetli fırtına uyarısı yapıldı.

2 24
 
Meteoroloji’den kuvvetli fırtına uyarısı - Page 3

Yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları, Güneydoğu Anadolu'nun batısı ile Malatya çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. 

3 24
 
Meteoroloji’den kuvvetli fırtına uyarısı - Page 4

Genellikle yağmur ve sağanak, iç kesimler ile Trakya çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde görülecek olan yağışların, Muğla ve Antalya çevrelerinde kuvvetli (21-50 mm) yağmur, Bolu ve Düzce çevrelerinde yoğun kar (20cm üzeri) olacağı tahmin ediliyor. 

4 24