İŞKUR sınavsız işçi alımı başvuru tarihleri ve şartları

Türkiye İş Kurumu(İŞKUR), kamu bünyesine sınavsız 1046 kişi alınacağını duyurdu. İşçi alımı başvuru tarihleri ve şartları detayları haberimizde..

İŞKUR sınavsız işçi alımı başvuru tarihleri ve şartları
Son Güncelleme: 23 Ağustos 2019 Cuma 11:54
7 Kasım 2018 Çarşamba 08:49

İŞKUR kamu kurum ve kuruluşlarına yerleştirilmek üzere KPSS şartsız personel alım ilanı yayınladı. İŞKUR üzerinden yayınlanan 3 ilan ile Bolu Karacasu Belediye Başkanlığı ve Şırnak İdil Öğretmen Evi Müdürlüğüne personel alınacak.  Peki ya İŞKUR sınavsız işçi alımı başvuru şartları neler?

İŞKUR sınavsız işçi alımı başvuru şartları neler?

Bolu Karacasu Belediye Başkanlığı İş Kurumu üzerinden 7 Kasım 2018 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanlarla geçici işçi statüsünde 2 Beden İşçisi alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 16 Kasım 2018 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

00004718444 iş ilan numarasıyla alımı yapılacak olan 1 Beden İşçisi (Temizlik) için adayların ilköğretim mezunu olması ve Bolu ili merkez ilçesinde ikamet etmesi gerekmektedir.

00004718463 iş ilan numarasıyla alımı yapılacak 1 Beden İşçisi (Genel) için adayların Bolu ili merkez ilçesinde ikamet etmesi ve ilköğretim mezunu olması şartı koşulmuştur.

Şırnak İdil Öğretmen evi Müdürlüğü İş Kurumu üzerinden 7 Kasım 2018 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 1 Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 16 Kasım 2018 tarihi mesai bitiminde sona erecektir.

Adaylar İŞKUR İlanları üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. İş ilan numarası 00004719052 olarak verilmiştir. 1 Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) alımı için adayların en az ilköğretim en fazla ortaöğretim mezunu olması gerekmektedir.

İŞKUR personel ilanına nasıl başvuru yapılır?

Personel alımı ilanına başvuru yapmak isteyen kişiler için kurumun resmi internet adresinde yer alan kullanılabiliyor. .

İŞKUR başvurular nereye yapılacak?

Başvurular İŞKUR’un internet sitesinden yapılabildiği gibi kurumlara şahsen de yapılabiliyor.

Yorumlar