AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik yanıtladı! Asgari ücrete ikinci zam gelecek mi?

Asgari ücrete ikinci zam beklentileri konusunda AK Parti'den açıklama geldi. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "AK Parti olarak tüm talepleri yakından takip ediyoruz. Vatandaşlarımız için stratejiler üretiyoruz" ifadelerini kullandı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik yanıtladı! Asgari ücrete ikinci zam gelecek mi?
Son Güncelleme: 19 Mayıs 2022 Perşembe 17:02
19 Mayıs 2022 Perşembe 16:59

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik gündeme dair yaptığı açıklamada asgari ücrete 2. zam beklentilerine dair konuştu. Çelik, gelen talepleri değerlendirdiklerini belirterek, "Bunu Çalışma Bakanımız düzenli olarak açılıyor, bir düzenleme yapıldıktan sonra hemen ikinci düzenleme için çalışma başlamıyor. AK Parti olarak tüm talepleri yakından takip ediyoruz" ifadelerini kullandı.

AK Parti Sözcüsü Çelik'in konuyla ilgili açıklaması şöyle:

 

"Bunu Çalışma Bakanımız düzenli olarak açılıyor, bir düzenleme yapıldıktan sonra hemen ikinci düzenleme için çalışma başlamıyor. AK Parti olarak tüm talepleri yakından takip ediyoruz. Vatandaşlarımız için stratejiler üretiyoruz. Bu sabah da bir toplantımız vardı ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen talepleri değerlendirdik. Vatandaşlarımız şunu bilsin ki çeşitli sosyal kesimlerden iletilen talepler değerlendiriliyor."

Yorumlar